delfinF3-t

Další tematické okruhy se zaměří na průřez historií československých formulí od roku 1930 do roku 1990 a další prestižní série historických závodních strojů.

Race No

Make

Year

ccm

Driver

Nationality

213

Bugatti T13

1922

1498

Jakub Stauch

CZ

200

MG – UVA – MAGNETTE K 3

1933/37

1500

František Bauer

CZ

48

ŠKODA 1101 SPORT

1949

1200

Miroslav Krejsa

CZ

237

Škoda Supersport

1949

1100

Pavel Přibáň

CZ

13

JISKRA 2

1952

750

Ing. Josef Mrázek

CZ

74

Škoda 1100 Sport

1954

1150

Václav Kubíček

CZ

217

ÚDA -ŠKODA 1100 SPORT

1954

1200

Luboš Kůrka

CZ

43

ŠKODA 1100 OHC

1958

1100

Michal Velebný

CZ

228

IFA – Gbelec

1959

998

Miroslav Ledr

CZ

2

F 3

1964

998

Katka Trojanová

CZ

75

F3- Drak 1

1964

992

Karel Jaroš

CZ

24

Škoda F3

1965

998

Jiří Černý

CZ

12

Delfín 65 Škoda F3

1965

998

Miroslav Ledr

CZ

17

F 3 Gbelec Brno

1966

999

Jaroslav Rezek

CZ

234

Buchar F3 Wartburg

1966

992

Zdeněk Buchar

CZ

31

F3 Magda

1967

998

Stanislav Profeld

CZ

57

Delfín II Wartburg F3

1967

992

Karel Mencl

CZ

70

F 3

1967

1000

Rudolf Böhm

CZ

76

F3 – Drak 3

1967

992

Milan Okáč

CZ

223

MTX 1-01

1970

1100

Pavla Vovsová

CZ

339

MTX 1-01

1971

1107

Marketa Profeldová

CZ

80

MTX 1-01

1971

1070

Aleš Egidy

CZ

328

MTX 1-01

1971

1107

Petr Kodl

CZ

8

SKODA MTX 1-01

1972

1200

Michal Prášek

CZ

50

MTX 1-01

1973

1107

Ing. Peter Bučko

CZ

45

MTX 1-01

1973

1100

Bohumil Pfeifer

CZ

77

MTX 1-01

1974

1100

Tomáš Pavlík

CZ

15

Chevron  B 23

1974

1998

Jaroslav Prášek

CZ

223

MTX – Mondial

1975

1600

Stanislav Jiran

CZ

456

MTX 1-02 Formule Easter

1975

1300

Radek Záleský

CZ

194

MTX 1-03 F.Easter

1976

1300

Mgr. František Staniš

CZ

9

MTX 1-01

1976

1046

Ing. Martin Mikeš

CZ

269

Chevron F 3 B 38

1977

1998

Pavel Prášek

CZ

23

Chevron F-2  B42

1978

1998

Edita Prášková

CZ

480

Formule seg-admw-skoda

1979

1300

Michal Šnajdr

CZ

21

Avia AE-3 Easter

1980

1300

Václav Lim

CZ

252

MTX 1-06

1981

1300

Dalibor Nerad

CZ

252

MTX 1-06

1981

1300

Hans Schön

CZ

255

HSS Audi Turbo March CAN AM

1982

1782

Mgr. Adam Klus

CZ

338

MTX 1-06

1983

1600

Luděk Kopecký

CZ

252

MTX

1984

1290

Lubomír Doležal

CZ

254

MTX 1-06 Mondial

1987

1592

Dan Klesnil

CZ

79

KDV – 4

1989

1600

Lukáš Hejný

CZ

89

AVAK SV3 E1600

1991

1600

Václav Kocián

CZ

32

Škoda DELTA II

1993

1400

Jan Schwarz

CZ